Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solgew

    csendes tag

    válasz Dzsana #30288 üzenetére

    Dzsana, te ezt tanultad. Én meg nem. Hiszek én neked, de azt nem hiszem, hogy ugyanazzal a száz év kifejlesztett összetételű olajjal kell kenni ma is. Vannak szuper kenőanyagok? Vannak? Pont a mechanikus órákhoz nem használhatók? Nem hiszem el! Ezt azért nem! De ez nem jelenti azt, hogy én téged, a szakembert meghazudtollak. Ez csak annyit jelent, hogy nem hiszek ennek a szakmának a kortalanságában, fejlődésképtelenségében. Szerintem ezt már vagy 20-30 éve lehetne másképpen csinálni, mint mondjuk 50, vagy 100 éve. És azt is biztosra veszem, hogy lehetne abszolút kenőanyag nélküli, szervizigény nélküli pontos mechanikus órát gyártani, amit aztán mondjuk 10 éves használat után egyszerűen eldob az ember és ha szerette, vesz egy ugyanolyat megint az elkövetkezendő újabb tíz évre. Én ezt így látom. Te meg másképp. Szerintem téged félrevezettek. Már 2013-at írunk. Talán ki kellene nézned az ablakon. :K

    (#30289) seiko: Nem értek én ehhez. Fogalmam sincsen. Amit mondtam, az inkább általánosság volt, mintsem specialitás. A bonyolultabbat nehezebb szervizelni. Nem látok ebben a mondatban semmi kivetnivalót, de persze fenntartom a tévedés jogát. ;)

    (#30290) Empsepo: Szia! Miért fontos ez? Valami rosszat mondtam? Megbántottalak? Vagy csak emlékeztetlek valakire? Mert mi van ha igen és mi van ha nem? Nem mindegy az neked?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák