Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz Véreshurka #238731 üzenetére

    Én lazábban szeretem hordani. Főleg bőrszíj esetén, ahol azért fontos, hogy ne tapadjon a csuklóra. Nyáron meg kiemelten fontos szerintem.
    Most a gyári csat van a Seiko-n, de egyszerűen nem lehet olyan szinten finomhangolni, mint egy szíjat.
    Vagy nagyon fogja a csuklóm, vagy fel-le jár rajta. Ha nagyon fogja, az néhány perc után már kényelmetlen, mert gyakorlatilag beledagad a csuklóm.
    Ha meg fel-le jár rajta, akkor meg kis túlzással rácsúszik a kézfejemre. Így amikor mozgatom a csuklóm, olyan érzete van, mintha szét akarna pattanni a csat. Ez is baromi kellemetlen érzés.
    Érdekes, hogy ez bőrszíj esetén nincs így. Lehet akár ujjnyi szabad hely is a szíj és a csuklóm között (így is ajánlják), mégsem csúszkál el olyan szinten, mint a fémcsat.
    Úgyhogy most ráizgultam a suede szíjakra. Ki akarom próbálni.
    Anyagából adódóan eleve puhábbnak gondolom, mint a sima bőrt. K*rva kényelmes lehet némelyik, szinte ráomlik a csuklódra.
    Ezért fontos a vastagság, illetve, hogy a teljes szíj suede legyen. Na de majd kiderül, egy próbát megér...

    Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák