Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz voyi #127569 üzenetére

    A ledes a legkevésbé hasznosítható fény számára, legalábbis ezt írja az útmutató. Valamivel jobb az izzószálas, de mesterségesben a legjobb a hagyományos fénycső. Teljesen biztos hogy nem fog feltöltődni tőle, kb. nyári napfényes napon 12 órát a napra téve töltene fel teljesen így a 0-ról. Illetve mivel a közvetlen napfénytől túlforrósodik, vagy csak a napfénytől védett, de szabad ég alatti helyre kell tenni, vagy ablakba, nem napra, de néha 3-4 percre kitéve direkt napfényre. Na ez most nem nagyon lesz kivitelezhető ebben az ocsmány időben :) Vagy egy pohár vízbe ki lehet(ne) tenni direkt napra is. Ezt az ötletet már én is innen loptam, végülis vízálló.Szóval reggel még ne nagyon kínozd, menni fog már rendesen, de ha állítani akarod, vagy rádiójelet kérni, akkor azt nem biztos hogy elbírja ennyi töltéssel. Ha mégis próbálnád, akkor ablaknál vagy szabadban.
    Nekem most is itt figyel az asztali lámpa alatt egy ugyanilyen. Már azt hittem senki másnak nincs ilyen órája rajtam kívül :)

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák