Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Veron #266916 üzenetére

    Ha filozofiai sikra tereljuk a kerdeskort, 2-3 ora arabol nem lenne olyan, ami mindent visz? Vagy akar tobb penzbol, itt a kerdes az, hogy meg tudnal-e allapodni egyetlen oranal, mint szent gral?
    Csak azert kerdezem, mert nekem mindket kollekcio elemei hangulatra elegge hasonlok* - igy kepekrol, lehet eloben mas, de egyiket se lattam meg. Ja, de, a Longi kilog, mert a tokja sztem borzaszto azzal a tulhangsulyozott koronaval es koronavedovel :B

    Budget megoldasi javaslat:
    A Smith az aventurin szamlap miatt kulonleges, meg az mar meg is van :P , szerintem az polotol oltonyig mindennel jo. Melle egy g-shock vagy sport/okosora strandolos-veretosnek es kesz is vagy :R

    * velemeny+ konzumidiota megoldasi javaslat: nekem az jon le, hogy keresed a tokeletest, az igazit, az egyetlen szent karorat, ami hu tarsad lesz eleted vegeig :P Soook penzert is van kompromisszum (lasd Moonwatch, plexi es kezihuzo 3misiert) , ugyhogy inkabb valami olyat keress, ami megfog a sztorijaval, hangulataval, amihez tudsz kotodni - ne pedig olyat, ami az excel alapjan kiadja :R Chrono24-en nezekodj, csak atmero alapjan. Ami igy eszembe jut elsore, az egy Nomos Club Campus, az is ilyen mindenre jo ora.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák