Új hozzászólás Aktív témák

  • Romie Roe

    friss újonc

    Sziasztok
    Nektek mi a véleményetek az okosórákról? Alapvetően a hagyományos órákat kedvelem, van is két automatám, több kvarcom, G-Shockok, amikből a leginkább a bluetoothos G-Shockot használom (GST-B500D-1A), mert jól néz ki, de ellenálló és bluetoothon bármikor tudom pontosítani az időt pillanatok alatt és bármikor a rendelkezésemre áll (pl több napi állás után sem kell sokat bíbelődni vele stb). Régebben volt már okosórám, de túladtam rajta, mert nem igazán használtam ki a funkcióit és nagyon zavart, hogy amikor az időt akartam rajta megnézni mozgatni kellett a csuklómat (vagy gombot kellett hozzá megnyomni), ami persze sosem úgy működött, ahogy elvártam volna. Főleg télen, kabát alól volt művészet elővarázsolni. Egy ideje viszont újra szemezek az okosórákkal, mert elkezdtem hobbi szinten mozogni és szeretném monitorozni. Tudom, hogy vannak erre G-Shockok, de azok nekem már túl drágák. Most pedig lenne egy számomra nagyon jó ajánlat. Amazfit T-Rex Pro 46 ezerért. Ezen már van mindig látható kijelző, elvileg strapabíró (MIL-STD-810G katonai szabványnak felel meg) és minden olyan "okosságot" tud, amire szükségem lehet (kicsit még többet is). Ugyanakkor tartok is tőle, mert azért mégis csak egy okosóra, amik nem a tartósságukról híresek és bevallom, hogy kicsi szégyenérzetem is lenne, hogy több normális óra mellé vennék egy ilyen "vackot". :F

Új hozzászólás Aktív témák