Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz djeperto #242612 üzenetére

    Ok, akkor ezt írtad Te:
    Nincsenek mutatói (amik szerinted leeshetnek, letörhetnek)

    Ezt meg én:
    Ennek ellentmond, az összes Master of G óra ma már mutatós. 4 van ami nem, de ezek már nem is nagyon lesznek majd az eredeti formájukban kaphatók, csak korlátozott darabszámban.
    Ami nem mutatós, és még kapni is lehet, az a
    Desert Watch: G9000 (video) Ennek az elődjét az idegenlégió is használta nem véletlenül(video).
    A casio csak ennyit szokott írni a G9000 mellé:
    There's a reason why they call G-Shock the toughest watch in the world and these are just some of the many examples. Mud & Shock Resistant, 200M WR, Super Dual Illuminator and 48-city world time... the mission is on.
    LIMITED AVAILABILITY AT SELECT RETAILERS.
    Ahogy hallani már nincs gyártásban. A nagy dolog nem ez, hanem az, hogy ezt 100 dollár alatt tudja.
    G9300 Ami megint nem kicsi játékos (video)
    G9400 amit nem kell bemutatni, mert ez aztán megint nem egy gyenge darab.
    És a Rangeman. ami meg inkább okos óra már.

    Ezeket a drágább Master of G-nek is tudniuk kell. Amik viszont kivétel nélkül már mutatós órák.

    Kérlek mond meg, hogy hol írtam olyat, hogy leeshetnek, és/vagy letörhetnek? És most hagyjuk azt az esetet, hogy a "tapasztaltabb" kollégák már csak azért is elkezdenek nekem jönni, hogy ők láttak ilyet, csak annál a kommentnél maradjunk, amire reagáltam.

    Ok utánanéztem, és valóban nem okosóra a RangeMan. Én tudtam rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák