Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatZola

    őstag

    válasz rbalint88 #197169 üzenetére

    Azért ez a gagyi szint egy kicsit erős kijelentés egy 209eFt-os órára szerintem: [link]
    És nem, nem egy eszközt szeretnék, mert a telefonom is tényleg mutatja az időt. És szeretem a kezemen az órát! Csak azt nem szeretem, hogy amikor sietnem kellene valahova, mindig akkor van a mechanikusaimmal a macera. Már vettem kétszer Samsung Gear S3 okosórát is, de eladtam őket, mert ráuntam, hogy 4 naponta töltögetni kell, meg nem használtam másra csak időt néztem rajta. Ráadásul az új kocsimban (Passat B8) 3 db óra is van, amiből az egyik analóg, mégis a kezemen nézem meg az időt. A telefonon nem szeretem az időt nézni.
    Összegezve: nekem egy valódi jó minőségű óra kell, ami pontos, esztétikus, sportos, minőségi és nem kell vele állandóan vacakolni. Eme kritériumaimnak a Seiko Kinetic és Solar valamint a Citizen eco-drive órák feleltek meg.
    Most komolyan: szerintem ez a Seiko prospex SBDJ013 baromira nem gagyi mondjuk egy alap ETA 2824 vagy Seiko 4R36 werkes "lelke van" óra mellett. Volt már ezis, azis.

    Rappi

Új hozzászólás Aktív témák