Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz C0RVUS #172487 üzenetére

    Látom sikerült a topikbeli bemutatkozásom és rögtön kirobbant a Bauhaus-láz. :DDD

    "Na most az az MVMT, amit betettél az olyan messze van ettől a szuperletisztult bauhauztól, mint Makó Jeruzsálemtől"

    Ezért mondtam azt, hogy a linkelt MVMT mellett tetszik még nagyon a Bauhaus stílus, az onnan sokat merítő Braun design meg úgy általában véve a minimalista stílusok.

    "Még ez jutott eszembe, mint hasonló stílusú, ikonikus cucc: Mondaine"

    Apám vasútmániája miatt már ismerem. :D Ikonikus, de tőlük inkább egy faliórát fogadnék el. :)

    (#172479) Lauda: Másolatot nem akarok. Sok ilyen vackot kaptam már innen-onnan és leírhatatlanul gagyik. Van egy szintén ajándékba kapott Casio MTP-1303-am és az Aliexpresses hulladékok általában pár napig bírják a karomon, hatalmas minőségbeli ugrás egy szintén csak pár ezer forintos Casio. De most akarok valamit ami jobban illik a stílusomhoz.

    (#172485) Sungoo: Nem néz ki rosszul, mondjuk én bőr szíjjal kínálnám meg. :)

    (#172489) Tulku: Ennyit nem szánok karórára. Elismerem ha valami szép és tudom értékelni a mérnöki műtárgyakat, de ennyire nem vagyok kitömve. :) Nálam egy új fényképezőgép vagy objektív többet ér, azzal alkotok. Mondjuk nem lenne rossz a karomra csatolni egy Nomos-t, miközben egy Fujifilm X100 lóg a nyakamban, közös nevezőjük, hogy mindkettő iF Design Award győztes. :D

Új hozzászólás Aktív témák