Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz g0n21 #152914 üzenetére

    2824-2892 témára rákeresve nem találtam semmi egyértelmű, objektív választ, arra hogy melyik a jobb.
    Gondoltam, hogy azok kifejtik, akik ezt a nézetet képviselik, esetleg magyarázatot adnak a felmerült kérdésekre.

    Tudor 2824-re kerestem, arról annyit találtam amit írtam (nem kerestem órákig), ha tudsz bővebbet (angol is jó), tényleg érdekel.
    A 2 említett módosítás is érdekel, hogy tényleg jobbak-e, vagy csak mások?

    Ha a többségnek elég a név, és az ígéret/marketing mese a mindent jobbá tevő apró módosításokról/vagy csak saját tapasztalat 1-2 db óráról, ami épp jobb/rosszabb, azt a nézőpontot is "elfogadom" (még ha nem is értek vele egyet).
    (nekem épp volt minden pozícióban pontos elabore 2824-es órám (Steinhart), de nyilván ez nem jelent általánosan tökéletes elabore 2824-eket, az elvileg Top 2824-es órám meg összevissza jár, másnál ugyanez a márka/típus pedig pontos volt - LLD)
    Tudor accuracy [link]- olvasni azért szép eltérésekről, szóval itt is mázli kérdése, hogy kinek mi jut.
    De az egészet nem Tudorra akarom kihegyezni, többi gyártó módosításairól szóló legendák pontos háttere is érdekel.

    pl Archer (sok fórumon aktív, órás) válasza a témában: "the IWC's that I've serviced (ETA 2892 and 7750 based watches) don't look a whole lot different than the stock ETA does. Yes there are cosmetic differences certainly, but in terms of what actual performance upgrades are made, that is a big thing I see people talk about, but never with any specifics."

    Tulku: El Primero Zenith alapja a Daytona-nál sok helyen le van írva, 36000 helyett 28800as-t faragott belőle a Rolex, eredeti verzióban picit szervizigényesebb volt... Ott tényleg akad egyértelmű változtatás.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák