Új hozzászólás Aktív témák

  • bence0929

    tag

    Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat, ismét. :R

    gprspeter: kintre rendeltem volna olaszba, úgy csak 50-60 euro, van kint ismerős, de Torino tőle is messze van.

    Lavie: Hát igen, de amúgy minden a helyén, különben sem tartom bajnak, ha nem a tömegdizájn megy egy márkánál, nagyobb bátorság kell szerintem kicsit másképp csinálni, mint ugyanúgy, mindnenesetre tetszik. :DD

    Skimaster: Pont ez amiben nem vagyok biztos, de Ereshkigal szerint nem :((

    Ereshkigal: Ez az orologeriabodoni.com-mal volt pont, akkor ez is ugrott, pedig de szép is lett volna, nagyon köszi, hogy engem megóvsz a Veled történtekkel és remélem visszajön a pénzed mihamarabb :((

    Szulita28: Köszi, megnézem :D

    Óh, a macska rúgja meg, most jutottam el odáig, hogy nem rendelgetek meg tökölök, megveszem a Certina DS 1 Powermatic 80 barna bőrős változatát, ezért elkezdtem utánanézni a szerkezetnek és azt kell látnom, hogy a 2824-2 -höz képest visszavettek a lengésszámból és a másodpercmutató is 2-vel kevesebbet üt mp-enként. Jól tudom ezt? bár a mp-mutatón látszik még a videókon is, hogy nem fut olyan egyenletesen, hát ez marha szép, ez konkrétan zavar a plusz járástartalék nélkül ellennék, de így olyan, mintha a merciszalonban az eladó azt mondaná, kevesebbet eszik, mint az elődmodell és +350km-t tud menni vele, csak végig akadozni fog kicsit, "ez volt az ára a 80 óra működésnek occópézért" :Y Valaki igazolna aki érti is az angol szövegeket, nem csak következtet az adatokból, mint én :) Köszi

Új hozzászólás Aktív témák