Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ny7

    aktív tag

    válasz Tom1939 #36947 üzenetére

    Más gyártóknál is megszüntették vagy meg fogják szüntetni a szívó motorokat.
    Pl: Ford 1.6 benzin (focusba van ilyen), mitshubishi szintén 1.6 benzin (asx, lancer).
    De még valószínű hogy lehetne sorolni.
    Szerintem leginkább a kereslet miatt tartja az árát olyan szinten a suzuki.

    Ami meg nagyon sokat számít az az igazolható előélet (vezetett szervízkönyv, törésmentesség, igazolható alacsony km futás teljesítmény, első Magyar forgalombahelyezés stb.). Az ilyen autó 5-6 évesen is eladható jó áron, amyennyiben jó állapotban van. Az ilyen autókra nagy a kereslet, és szerintem nagy részben ez azért van így mert sok autót hoznak be külföldről aminek ismeretlen az előélete. A leigazolható autók pár nap alatt elmennek hahu-n többször alku nélkül, a külföldi meg sokszor hónapokig fenn van, persze akkor már 5-600 ezret visszavett az árából.Sajnos az utóbbiból rengeteget találsz, a minőségiból meg alig.

    Amiket most leírtam az tapasztalat, már jó ideje autót keresek, illetve a családban van más is. Nem egy autónál mondták hogy ha tényleg érdekel menjünk mert pár nap alatt ezt elviszik, hát úgy is lett. Sajnos egy átlag dolgozó ember nem teheti meg hogy azonnal ugorjon...

Új hozzászólás Aktív témák