Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz 2ozzmexy #56996 üzenetére

    Értem, hogy te mindenhez értesz, de, majd én tudom, látom, hogy mit és hogyan csinálok. Elárulom neked, hogy ahhoz, hogy boldog légy az életben nem kell mindig, mindneből tökéletest csinálni. elég a jó is. Namármost, ha pl. az autót tisztára mosom, nincsenek cseppfoltok, nincs kosz akkor tisztának számít, nem makulátlannak, mellesleg felesleges, hiszen a szabadban használom, első kanyarban ráfujja a szél a port, stb. Amikor, és valamire azt írom, hogy tiszta, akkor az annak számít, ha azt írom, hogy makulátlan akkor az az is, ebben biztos lehetsz, aki ismer az tudja, pontosan használom a szavakat. Fogadd el, hogy amit és ahogyan csinálom az jó, nem kell mást kritizálnod, vagyis pl. engem, mert eddig nem szóltam bele abba, hogy mit és hogyan csinálj, mert te sem csinálsz mindent úgy ahogy kéne. Ami nekem elég az lehet, hogy neked már túl sok, hiszen ahogy én nem ismerlek téged úgy te sem engem, lehet, hogy sokkal magasabban van nálam a léc, mint nálad.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák