Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz csaba1203 #52786 üzenetére

    Amerre jársz vele sok a fa és a por? Mert simán egy eltömődött pollenszűrő is lehet. A régi autónkban cserélgettem (nyolcezer forint volt és csak gyári volt belőle!), aztán amikor elengedte a gázt én is elengedtem a pollenszűrő "kezét", mert hiába cseréltem ki, amint az első szakadék adagolós katout dízel elindult előttem a lámpánál dobhattam volna ki a kukába nyugodtan... Úgyhogy nem cserélgettem 4 évig, na amikor a fiam megszületett gondoltam mégiscsak kicserélem meg kap egy ózonos kezelést, hát a klímásom nem mondott kedvesek édesanyámról, amikor dőlt a koszt a légjáratokból, átpucolta a csöveket, feltöltötte gázzal és vártunk, hátha megint elengedi, végülis elengedte, de még 1 évig volt klímám, aztán financiális okokból úgy gondoltam teszek a pollenszűrőre és ugyanez a jelenség volt, hőcserélő hideg, kuplung behúz (ha kevés benne a gáz vagy elszökött akkor nem húzza be a kuplungot sem a kompresszoron!), de a légbefúvóból csak meleg jött... Nem volt kedvem még egyszer szétborítani a motorteret ezért, úgyhogy így is adtam el, gondolom azóta megcsinálták, vagy elengedte a gázt megint.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák