Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz süti5 #4786 üzenetére

    Nem írtam, hogy rossz autó. :) Én viszont kihasználnám a csomagtartót, de ezt inkább szatyortartónak lehet nevezni. Egyetlen gyenge pontja az autónak, minden más tetszik benne. Na meg tegyük hozzá azt is, hogy sok helyen ilyen autót csak második, harmadik autónak vesznek, meg esetleg széthajtani a gyereknek míg megtanul rendesen vezetni, nehogy az audit, meg a franc tudja mit összetörje, mert az egy vagyonba kerül (túlünk nyugatabbra értem ezt). Nálunk meg sok család vesz suzukit, csakhát mondjuk a swift minden, csak nem családi autó.
    Ezzel arra próbáltam célozni, hogy csinálhatnának már valami normális szedánt is suzukiék, mint amcsiban, ott létezik ilyen. Mert az sx4 sedan a maga 4,2 milliójával enyhén drága és anyni pénzért már jobb autót is lehet venni.

    Thunder78: Az sx4-ben én is elférek magam mögött. :) De mondjuk azt is kicsinek érzem, legalábbis a külső láttán. Kívűlről nagynak látszik, az eleje nagyon tetszik, de belülről egyáltalán nem az.

    [ Szerkesztve ]

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák