Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Fricc #17 üzenetére

    melyik allitas is az, amelyik nem allja meg a helyet?
    -az, hogy nem fizettel erte? - fentebb irtad, hogy camopus windoze-od van es ezesetben max a cd-lk arat kell kifizetned
    -az, hogy onnon akaratodbol hasznalod? - az, hogy a hl2 erkezese elott (gondolom ilyen sosem art lalapon) toltal csak ugy egy rendszerujratelepitest, elarulja, hogy az otthoni sajat gepedrol lehet szo es nem hiszem, hogy barki is fegyverrel fenyegetett, hogy hasznald ezt, ne is gondolj linuxra/egyebekre
    -az, hogy divatbol fokazol? - most mondtam volna azt, hogy tokeletes hozzanemertesbol? csak probaltam nem tul offenziv lenni

    de ha igy nezzuk, akkor nekem meg had legyen okom fikazni teged, mint windoze-felhasznalot:
    -egy nap alatt 3-szor kellett ujratelepitened, mert mas modon keptelen vagy megoldani egy problemat (s lehet, hogy sajat magad altal is ismert korlataid miatt bele sem mertel kezdeni a hibakeresesbe)
    -kerlek mondj 3-at a ''sok kis idegesito hulyeseg''-bol - mert az, hogy teged zavar (mint pl a security center, mert te pro-nak veled magad) nem jelenti azt, hogy hasznalhatatlan - sot a security center szerintem kimondottan jo
    -sokak szerint vannak jobb platformok, senki nem kenyszerit, hogy ezt a ''szar'' hasznald - es ne mondd azt, hogy nincs meg ala a program - mert a nagy linux-fanatikusok mindig azzal jonnek, hogy minden megvan linux ala is

    tehat en tovabbra is tartom, hogy ha ingyen hasznalod onakaratodbol, akkor legalabb ne szidd, mert ezzel magadrol allitasz ki hozzanemertesi bizonyitvanyt
    koszonom

Új hozzászólás Aktív témák