Új hozzászólás Aktív témák

  • Fricc

    tag

    Akkor kicsit olvass vissza kérlek mielőtt olyan feltételezéseket tennél rólam amik nemigazak! :)

    Másrészt pedig jelen pillanatban had legyen okom kicsit fikázni a winfost, elvégre 1nap alatt kb 3szor telepítettem újra hogy működjön :)) (nem kétséges, nyílván 1 újratelepítéssel is meg lehetett volna oldani a dolgot, de a windowst ha jóltudom nem programozómatematikusoknak írták hanem átlagfelhasználóknak, azon a szinten pedig érzésem szerint túl vagyok)
    Egyébként szerintem tényleg van valamennyi alapja a Windowsfikának ha belegondolsz, sok idegesítő kis hülyeség, rosszabb esetben nagy hülyeség :), feleslegesen futott körök, amit tök egyszerűen el tudnál képzelni hogy logikusan hol is lenne a helye az biztos hogy nem ottvan, szóval azért valjuk be hogy eltudnánk viselni egy jobb platformot is nem? Vagy ez az omega? :))
    (ha akkor most aztmondja valaki hogy teddfel ezt vagy azt akkor annyit fűznék hozzá, hogy mintha lenne választási lehetőség... Sok program amit használok csak ezen fut el...)

Új hozzászólás Aktív témák