Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz Qru #2766 üzenetére

    Semmi komoly, lehet csak én éltem meg rosszul.
    Tavaly május elején regisztráltam, miután meglett az elhatározás, hogy nekem biza Subaru kell. Ekkor még nem volt zárt a rendszer, nem is tudtam róla, hogy az lesz. Jorust ott ismertem meg, találkoztunk is, megmutatta milyen az OBK és a H6 életérzés. Még mindig hálás vagyok Neki ezért :K :R , olyan élménnyel mentem haza, hogy megvan az autó, ami kell nekem és igen, ilyen közösséghez tartozni akarok, legyen meg az autó és csatlakozok a klub élethez is. Aztán május 17-én megvettem a szekeret, mentem volna vissza a fórumra, hogy eldicsekedjek, de már nem volt kinek. Aztán rájöttem, ha nem fizetek, nem is lesz kinek. Ez akkor nagy csalódás volt. Rossz szájízzel, de befizettem a tagdíjat, de most már nem azért mert szerettem volna, hanem mert csak így tudok írni, olvasni. Olvasni meg az utóbbi időben nincs is mit, szinte kihalt az élet a fórumról, a race fanatikusok maradtak, meg Petko mint kemény mag, aki inkább érzelmi alapon közelíti a klub életet. Rajtuk kívül talán havonta 1-1 hsz születik. Nincs ami motiváljon, hogy látogassam a közösségüket, időnként benézek, hátha változik valami, de semmi nincs, ami odavonzzon. A rossz szájízem azóta is megmaradt, ha nem változtatnak a bezárkózáson, nem hiszem, hogy továbbra is fizetni fogom a tagdíjat. Pedig egy fórum, a maga struktúrájával sokkal jobb, mint mondjuk a FB, nem ömlesztve vannak benne az okosságok, jobb keresni, ami az olyan kívülállónak, mint én is voltam, sokkal nagyobb segítség. Kérdezés nélkül találni meg hasznos infókat...

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák