Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Vesa #342 üzenetére

    Belenéztem pár részbe, pusztán mert kíváncsi voltam rá h egy Paradoxos hogyan s miszerint kezdi a játékot az első ~20évben és sztem egyáltalán nem volt vészes a csaj. :N

    Vannak nála sokkal de sokkal rosszabbak is, nem vihog agyatlanul mindenen megállás nélkül, nincs bólogatási és mosolygási kényszere shem, kvázi relatíve bullsh1t mentes.

    Megjegyzem amint konstatáltam hogy szüksége van a kék hajra ahhoz hogy teljesebbé válljon az önképe/önkifejezése.., nos a feltételezhető sérülés mértékét tekintve helyből jóval megbocsájtóbban szemléltem az alakítását. :D

    Azért pedig részemről külön plussz jár a Paradoxnak amiért nem valami etiop tüdőbeteg 30kilós szexháziállatot ültettek oda, egyrészt mert az olyanok tolják az igazi viselhetetlen hikomatot, másrészt olyan dolgok miatt h nem a sexy assel próbálják eladni/hypeolni a játékot, hova-tovább amikor Stellaris gameplay videót nézek pont úgy hiányzanak a pajzán gondolatok mint üvegesnek a hanyatesés. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák