Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz warcat #276 üzenetére

    Berombolt még két rendszert és kiment "északra", két éve nem láttam szóval bizakodó vagyok, remélem nem látom amíg fel nem készültem a fogadására, útja során beköszönhetne egy-két szomszédomhoz is.. :DDD ;]

    Elvileg minél közelebb megy vele a harc Class A/B csillaghoz annál gyengébb, fejben már összeraktam hha visszajön/ráakadok, akkor az ilyen rendszereimbe a legkisebb állomásokból bepakolok a nap mellé egy-egy "berántósat" a flotta pedig ott fogja várni. Ez az elmélet, a gyakorlat pedig majd kiderül..

    Ez az első ilyen jellegű kezdésem.., ezt is az ihlette hogy nem kevesebb mint 3db SparkOfGeniussal kezdtem, továbbá hogy ugye az egységesített Food miatt nem lehet olyan hamar "felhízlalni" Popokkal a bolygókat, szóval Migráció & GrowTimeos variánst csináltam/tesztelgetem különböző Tradició kombókkal megspékelve, illetve egy eddig nem tesztelt Unitys buildel társítva. Az első játékom ahol nem militarista vagyok.. :)

    Fleet ügyileg nem álltam ilyen gyászul csak nem sokkal a shot készülte előtt az agresszívra állított fleettel beleszaladtam a Crystal Nidus rendszerébe, aztán ennyi maradt mire reagáltam, hajnali játék powa.

    Két szomszédra addig azt írta a játék fleet/tech szinten h pathetic/inferior és jóban is vagyok velük, nem láttam értelmét újrahúzni a destró fleetet mert küszöbön volt a Cruiser illetve egy rakat hajógyártási bónusz, ha valamelyik elkezd keménykedni lazán kif*sok olyan haderőt amitől lehiggadnak.

    Btw, rákészülni erre a dögre nem tudom mennyi értelme van/lenne, állítólag nagyon ritka..

    Pont az első 20-25évben nem szoktam ész nélkül kolonizálni, függetlenül a mostani hazárdjáték kezdéstől mert rettenetesen visszafogja a kutatást, a minőség > mennyiség elve eddig mindig kifizetődött fleet/tech szinten háborúban. Kiderül h a jelen változások mellett tartható-e.., ettől a dögtől azért most kicsit elbizonytalanodtam h meddig tartható az az állapot h nem a fleetbe ölöm a nyersanyagot hanem minden másba és majd utána "repülőrajt" .., kiderül majd h beborul-e, amennyiben működik ez a kitolt módszer majd dobok róla képet ~10-20év múlva h meddig jutottam.

    Az általad említett helyen egyébként csak a Non-Ironman mentéseket találtam, szóval nálam máshová teszi, napközben rákeresek majd mert hiába a rossz dir, annyi azért átjött abból amit írtál h valószínűsíthetően már használtad ezt a fajta módszert Ironmanben, kvázi működik/het és ezért a tippért pedig ezer hála..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz warcat #276 üzenetére

    Elkaptam a rohadékot, bevált a terv.., működik rajta a berántós módszer! :C

    Tudom a felvételbe belerondít a skillcsere de ~20éve vártam már h beadja végre azt a mocsok Mega-Engineeringet, hiába volt meg minden előfeltétel.., szóval manapság ugrottam rá a skillcserékre mint gyöngytyúk arra a bizonyosra.. :U

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák