Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Assimilator #63749 üzenetére

    ha jól figyeltél, elolvastad ezt a pár hozzászólást akkor megtudhatod, hogy amire ti reagáltatok arra ott van a válasz csana kommentjében ;) ragaszkodtok a véleményetekhez mintha az életetek múlna rajta... és még mindig nehéz elfogadni, mind1 egy jót mosolyogtam így korán reggel :P

    (#63753) Entk ha szimplán törölted akkor vissza lehet menteni, vannak olyan programok melyek képesek erre, ezeket használják sd kártyák, nem teljes formázott/fejhibás hdd-k esetén, arra hogy kimentsék az "elveszettnek" hitt adatokat. Ha teljes formázást nyomtál a vinyóra ill. már lett másolva a lemeznek azon területére akkor végképp felejtős a dolog. itt van egy topik benne hasznos hozzászólásokkal

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • csana

    senior tag

    válasz Assimilator #63749 üzenetére

    Értem én, hogy egyszeri szívességként kellene értelmezni a dolgot, viszont mivel az esetben nekem csak annyi volt a "bűnöm" hogy használtam a rendszerüket arra amire kitalálták, nem értem miért ne segítenének máskor is mikor ők a hunyók. A válasz levelükben már nem emlegetik ezt a "one-time" dolgot, csak jelzik, hogy ez egy szívesség tőlük, és a későbbiekben (tehát nem azt írják, hogy ellőtted az utolsó esélyed muhahahaaa) cseréknél ne menjek bele "túl szép hogy igaz legyen" dolgokba (nem is szoktam).
    Tehát persze, le van írva hogy kerek perec, de ezt sok olyan dolognál is leírják ahol user fail van a háttérben, mégis segítenek (félrekattintottam ötször, és kérem vissza a pézem). A supportosok reakciójából nekem az jött le, hogy ha simlis vagy akkor ne nézd őket hülyének, nem jár automatikusan vissza minden (főleg ha visszaeső hülyeségeket csinálsz), de ha jóhiszeműen használod a rendszerüket, akkor nó para.

    Viszont mivel már annyira bökdösi az oldalamat a kíváncsiság, megkérem a supportot (mint egy debil :) ), magyarázzák el, hogy ha megismétlődik az esetem, akkor mire számítsak.

    Egyébként ez másnak a fejében is megfordult. Lehet azt kellett volna belefogalmazniuk, hogy "Nem vagyunk hülyék, szóval ne próbálkozz fölöslegesen" Ők ezt egyszerűbben oldották meg, de én csak kötöm az ebet a karóhoz..

Új hozzászólás Aktív témák