Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Źşë' #43363 üzenetére

    "sok agyhalottat nyomkodni a százezres árkategóriájú okostelefonját (még éjszaka is sötétben)"

    és mindegyiknél megnézed, hogy mit csinál, vagy honnan tudod, hogy nem e-book-ot, egyetemi jegyzetet olvasnak, vagy nem filmeznek/sorozatoznak, esetleg ugyanúgy játszanak, mint a mobilinternet előtti időkben? :D

    amúgy persze szomorú jelenség, de belőlük lesz a jó választópolgár, ugyanúgy, mint az egész életét alacsony iskolázottság* mellett kemény munkával ledolgozó nyugdíjas, akit meg a délutáni és főműsoridős szappanokkal nevelnek "tömegnek".

    * mielőtt félreérti valaki, ebből a szempontból lényegtelen, hogy lehetősége nem volt "értelmiségivé" válni, vagy lett volna, de elszúrta azt életét. az élősködő felsőosztálynak egyremegy.

    ezt a Puzsért én most láttam először, amit mond, azzal egyet lehet érteni, de ahogy és ahol az tipikus hatásvadászat (emlékszik még valaki a Sebeőkre? [én nem :) , rá kellett keresnem a nevére] az is abból akart celeb lenni, hogy majd ő "elhozza az észt"). ha erről az P. ürgéről ezt amúgy is lehetett tudni, akkor valszeg nem is véletlenül kapta ezt a kérdést, hanem polgárpuzsérpukkasztásból. ugrott is rá, lett belőle youtube videó, a csatorna meg csak örül, mert neki tökmindegy, hogy ki miért nézi/beszél a műsorról.

    Győzikében reklámot vásárlóknak is mindegy, hogy azokat a nézőket érik-e el, akiknek ez a "televíziózás csúcsa", vagy azokat, akik azért követték az adást, hogy jól lenézhessék a családot. Az RTL-nek így is úgy is pénz.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • Arkennys

    addikt

    válasz Źşë' #43363 üzenetére

    na utolsó reakcióm rá, mert tényleg sok lesz, megint :D

    Nem kell megmagyaráznod, egyszerűen azt mondom, hogy persze, rengeteg zombi van aki ezen él. Én ugyanezt látom. Buszon múltkor amint valaki kimondta, hogy van wifi, látnod kellett volna azt a kapkodást, ahogy mindenki kapta elő a telefonját. Alig tudtam visszaaludni a nagy mocorgástól. :D

    Vannak olyanok is, amilyen embertípust te mondasz, többségében. Na az olyanokkal nem kell foglalkozni, részemről legalábbis úgy kezelem. Jó ez a face, beszélgetni, infót cserélni. Másra én pl kevéssé használom.
    (az olvasás pedig tényleg sajnálatosan elfeledett műfajjá minősül lassan, bár jó tudni, hogy páran még műveljük). Közösségi cuccokat lehet agyhalott mód, és célszerűen is használni.
    De persze megértem a véleményed, jórészint osztom is.

    más: elég kevés játékból lehet szerezni cuccokat a béta alatt most még, remélem lesz rá valami bővítés hamar.

    postal 2 meg egész akciós, ezzel annakidején mennyit szórakoztam. :)

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Új hozzászólás Aktív témák