Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Fakukacos2 #82802 üzenetére

    Elvileg nem... nem csinál ilyen kereséseket egyik kliens sem, nem tapasztaltam ilyet, igaz én már pár éve nem kalózkodom egyáltalán. :)

    Ami probléma lehet Origines játékoknál az attól függ hogy törték meg a védelmet és a windows/origin mely fájljait bejegyzéseit buherálták meg bármilyen szinten és hol. Ez okozhat futási, kapcsolódási stb problémákat.
    Szóval technikai problémákat elsősorban esetleg.
    (nyilván steam, uplay... dettó)

    Régebben volt már valaki panaszkodott ez vagy az nem fut és kiderült előtte tört verzió volt fent a maga registy és egyéb akár windows fájl, config buheráival együtt és bezavart.

    Az más kérdés hogy mit csinálsz ha a tört játék felülírja a valós kliens dolgait, azért járhat banama, vagy egyéb kliens problémák esetleg.

    Én a helyedben szétválasztanám. Ha már kettős életet élsz, legyen két windowsod, egyiken a tört dolgok, másikon meg a valódi legális cuccok csak. Az a tiszta. És mikor melyik kell arra bootolsz be... (külön lemezen, particion minden).

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák