Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz csana #63742 üzenetére

    Írásban kommunikálunk, ezért nem mindegy, hogy miként fogalmazunk, mivel nem halljuk egymás artikulálását fontosnak tartom azt, hogy hogyan fogalmazzuk meg mondandónkat. Itt fórumon már elég sokszor tapasztaltam ezt, mármint hogy amit állít az ember azt megkérdőjelezik egyesek, ez úgy jön le mintha az illető hülye lenne ill. hülyeséget beszélne, szimplán hülyén érzem magam ilyenkor (mint nem kezdő trader nem véletlen írtam a dologról) - az embert nem verik át sűrűn, ha kellőképp figyel bizonyos dolgokra, ha ez megtörténik azért az elég gyanús lesz és még szép hogy kivizsgálják az ügyet, úgy kezelik itt ezt az egész valamint mintha a piacon forgó kulcs itemek súlyos százaléka lopott forrásból származna!! Ha úgy gondolták volna hogy 1x térítenek csak, akkor szerintem is érthetően fogalmaztak volna.

    A steam érdeke is hogy kordában tartsa a közösséget, senkinek sem jó ha tele van csalókkal a rendszer... VAC jó példa erre. Mivel a biznisznek sem tesznek jót a csalók, ezért feltételezem, hogy erre azért adnak (és minden jel erre utal - olyan emberrel még nem találkoztam aki azt állította volna hogy írt a supportnak és nem rakták vissza az accuntjára a cserében felhasznált itemeket). El tudom képzelni mi történne ellenkező esetben, és tényleg ne úgy képzeljük el a dolgot, hogy 10 cseréből 6x átvágnak, mert ez kb a mesében létezik csak. Az emberek legtöbbször tanulnak a hibáikból! Mivel nem kicsi a tét ezért saját érdekükben teszik azt! Senki sem tudhatja, hogy milyen elképzelései vannak steamnek az egész trade rendszerről, biztos vagyok benne hogy lesznek még nagy változtatások.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák