Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Mate #59597 üzenetére

    Szűrő helyett legyen mondjuk tápkábel a példában, és mindjárt ül is a példád. Vagy elektronyos kisautó esetében elem - bármilyen hihetetlen, rá is szokták írni, hogy 'battery not included'. Vagy ugyanez az eset a nyomtató, amit szinte minden esetben nyomtatókábel nélkül árulnak (és ez már akkor is így volt, amikor még nem WLAN-os volt minden olcsó szar nyomtató). Vagy felhozhatnánk még a HDMI-kábelt is példának, amit szintén nem adnak a lejátszókhoz, pedig anélkül nézegetheted a film helyett a borítókat.

    Szóval értem én a példát, meg tényleg szemetek a gyártók, de ez most megint olyan téma lesz, mint a 'letiltották az olcsón vett lopott kulcsomat', ahol lesz egy rakás ember, aki meg akarja majd lincselni a sok szemétládát, lesz egy pár, aki fogadkozik, hogy feljelenti őket a picsába, meg leszek én néhányadmagammal, aki jobban tenné, ha hallgatna, de mégis leírja, hogy ez mekkora hülyeség már...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák