Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Scholes9 #22060 üzenetére

    Jól sikerült,bár szerintem unalmas összességében,de szép,igaz egyhangú.
    Vannak benne ötletek,viszont szerintem egyáltalán nem vicces,ok,van pár beszólás,de a hangulatnak köze sincs a régiekhez,és a pályák is olyanok a legtöbb helyen,mintha az ember a cod szériák lerombolt mapos városaiban császkálna,szép graf,de sokkal korlátozottabb,vagyis lényegében már nem nyitott egyáltalán.
    Titkos rész se nagyon van,a régiben fellelhető poénos secret-eket 100%-osan el lehet felejteni...
    Viszont van coop,jó fegyverek,és azért mégis seriousnak mondható."csak" a kreativitás nincs benne,amit a többinél megszokott az ember,nem mondom,hogy a környezet nem hangulatos,de a játék 2/3-a egyenhelyszínen játszódik,ami meg különleges és érdekesebb,pont ott nem nagyon történik semmi.
    Ha a régiek nincsenek meg,vedd inkább azt,főleg ha nem játszottad végig,várj egy jó nagy akcióra inkább.
    Egyébként már a HD hangulata is nagyon más,olyan mosott,stb.az egész,szerintem még mindig az eredetiek a legjobbak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák