Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuszi

    aktív tag

    válasz mobal #36788 üzenetére

    1-et azért érdemes talonban tartani, sose lehet tudni mikor jön egy zsiványság a képbe.

    az mmm egy ideig jó, talám goldig. utána jön a baneling aknamező, vagy szimplán a képedbe gurítja és jajj. a prot felől meg a colo jajj. a t felől meg a tank jajj, már ha van egy pár darab. minden taktikának van egy jajj effektusa, ezért jó ez a játék, ezért nem olyan mint egy hagyományos strat. mint pl red alert, ahol van űber taktik, űber egységgel. nem piramis rendszer, hanem körbe körbe.

    azért működik goldig, mert ott az emberek kb már tudják mire mi kell, és használják is.

    midnen kezdőnek a mindig elfelejtem a nevét menüponttal kellene kezdenie, ahol tanít az sc mikrora, makrora és counterre. aztán a challangeben is van egy ultrapro mikro tanító game, ott ha már 20at megcsinál az ember, annyira nem béna. én speciel az utolsó 3at nem tudom megcsinálni, igaz emberi ideig próbálkoztam, értsd 20 percet per nem tudom megcsinálni pályával.
    tehát nem az ai ellen kellene vitézkedned, hanem előbb az említett pályákat.

    aztán ha én azt mondom colossus, te rávágod 1 ezredmásodperc alatt hogy mi a legjobb ellene, és ezt eljátszhatom minden egységgel, akkor go bnet és meg sem állsz gold topig. utána mikro makro, apm, ügyesség, gyakorlás visz fentebb.

Új hozzászólás Aktív témák