Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz sith7 #12474 üzenetére

    nem volt iranyitott, utolag lattam csak meg, de mondtam neki, hogy le lesz oszta, mert ujjonc (mitobb, mig maradektalanul egyetertek mondandojaval, ugy velem, folosleges volt a post - bar nem foloslegesebb, mint a ti reakcioitok)

    meloban vagyok amugy, ezen a gepen sajnos nem (azaz nem jatszhatoan) megy az sc2, keves neki a gma950

    de csak hogy valoban tiszta legyen (es mert szeretnem megkoszonni a bizalmat): a ket ember nezetelteresehez neki meg mindig tobb koze van (leven szemelyesen ismer, es igy tobb ralatasa van a szemelyisegemre, arra mit miert, s hogyan mondok, mint a tobbsegnek itt a forumon), mint neked az egeszhez, megis ugy erezted, fontos, hogy beleszolj
    es ha mar beleszolsz, es leoltod, hogy ne szitsa a tuzet....ezzel generalva a tovabbi post-okat, szitva a tizet

    amugy ha mar a hejjesirasaba is belekotunk (mert az mindig trendi), a szíttani egy t

    de igazad van, beszeljunk a jatekrol is:
    ki csinalta mar meg a "hurry up, it's raid night" achievement megszerzeset, es fokent milyen kuldetesvonalon?
    en most masodjara probalkozom vele, elso nekifutasra kb 10 perccel tulcsusztam, mert sok idot pazaroltam el az utolso artifact-os palyan, viszont ezuttol meg csak 4-5 ora korul tartok, s csak 4-5 palyam van hatra, aminek elegnek kell lennie

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák