Új hozzászólás Aktív témák

  • gduck

    addikt

    válasz Snooker #971 üzenetére

    Most alapból benne van minden a játékban csak idő kell hozzá hogy szépen sorban megszerezzed őket. (Nem negyedévente megjelenő DLC-vel bővítenek, mint az első résznél.) Az meg egy plusz lehetőség hogy pénzt adhat érte az, aki gyorsan akar fejlődni. Ez engem például totál hidegen hagy, szaporodnak így is a kártyák és fejlődnek a karakterek ;) És az álhírekkel ellentétben nem lesznek unokáid, mire megszerzel mindent :DDD Amúgy ez már egy csomó játékban benne van, nem igazán értem a kiakadás okát. Ja vagyis értem, kis csávókának a neten VADER kellet volna induláskor, mert kifizette a játék árát :DDD Az újságírók meg egyből ráugronak az eléjük vetett csontra. Persze jól van ez így, hiszen akkor semmi hír nem lenne, ha nem lennének újságírók. Csak persze terjed az álhír, gerjed a népharag, acsarkodnak az emberek egymásra. Ahelyett hogy örülnének a Star Wars játéknak, mivel ilyen játék mostanában ritka mint a fehér holló. Pl. az űrcsata ŰBERBRUTÁL!

    UI: Sajnos egy önmagát kipusztító fajnak a tagjai vagyunk :( De ez már más téma, nem ide való, a játék a szórakozásról szól :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák