Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz madgie #4344 üzenetére

    nem tom. erősen függ a leadott sebzés attól is hogy ki hogy használja a skilljeit, mennyire aktív, mennyire sikerül jól ráfordulni a célra. az is lehet hogy PvE-n hatékonyabb a cannon+torp (bár én mintha úgy vettem volna észre hogy amióta full cannonnal vagyok, gyorsabban ölök).

    ha sokféle patternt használsz akkor érdemes beszerezni egy (vagy több ;]) CD csökkentö DOff-ot (conn officer), de előre szólok, elég drága (én 20M/darab áron vettem kettőt).

    az egyedüli skill ami hiányzik a régi build-ről az a polarize hull, mert ha megfognak vonósugárral és épp CD-n van az AP omega, akkor bizony szopóroller van. és sajnos PvE-n, PvP-n is előfordul az ilyen.

    de amúgy tetszik amit összedobtam? van benne egy-két tétel ami nem épp olcsó/könnyen hozzáférhető, de legalább lesz miért dolgozni ;] PvE-ben valszeg erősebb leszel mint én bogárral, PvP-ben talán valamivel gyengébb (az alacsonyabb base turn miatt).

    Phvhun: nem tudom, eve-el nem játszottam (meg úgy nagyon más MMO-val sem többet 1-2 napnál)

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák