Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Drenadar #26484 üzenetére

    Mi minden? Ezt nem nagyon értem, írd le kérlek még egyszer.

    A BSG egy botrányosan felháborító sorozat, de sok jó dolog is van benne, éppen ezért egyszer nézhető volt számomra, többször nem kívánom megnézni, mert egy-egy karakter (frászt, a 90%-uk) kiveri nálam a biztosítékot.

    (#26485) PoeDameron
    Igen, ezt kb. át lehetett látni eddig is, hogy valami lesz belőle idővel. A második videómban nagyjából tisztázni is próbáltam, hogy képzelhetik el ők ezt. Bár furán fogalmaznak a fiúk, mert míg Chris azt mondja a megjelenéskor ne számítsunk rá (ebből kifolyólag utána jön majd csak valamikor egyszer), addig a RtV-ben azt mondják, hogy ha kész lesz az űrharc majd rátérnek arra is. De az űrharc a megjelenés előtt már csak kész lesz, fura... Olyan, mintha azt akarnák mondani, hogy a megjelenés utáni első évben ezt is megkapjuk, de én nem tudom mit higgyek, sz'tem ezt inkább úgy kell majd elképzelni, hogy egy kiegészítő formájában ez is bejön, mint egy nagyobb durranás, mint a wowban az új területek, és ott is a repülés az első kiegben érkezett, és bár nem tudom, de az EVE-ben is a nagyobb változásokat a "kiegek"-kel adták ki (jó hát ott nem kellett megvenni őket, de el voltak nevezve, ha jól tudom).
    Ebbe még bele sem gondoltam nagyon, hogy az SC-nek lesznek-e megvásárolható kiegészítői később. Lehet kelleni fog nekik a bevételi forrás, és az ilyeneknek elkérik majd az árát azért, pont úgy ahogy a SQ42 utáni részeknek is, logikus lenne, hogy az ilyenekért is fizetnünk kell majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák