Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Razzul #25239 üzenetére

    megnéztem szerintem a témában minden videót, egy régiben meséltek arról hogy az instance-ok átláthatóak és átlőhetőek lesznek tervek szerint (ki tudja ez még igaz-e), de ez azt is feltételezte hogy egy kis területen ne legyenek sokan (sokakat nem látni radaron meg képernyőn mert messze vannak, azok lehetnek más instance-ban)

    Még az is oké, hogy 4-5 darab 6-7 fős hajó harcoljon egymással meg mondjuk 5-10 egyfős hajóval. De az hogy a képernyőn (vagy pár kilométeres területen belül) legyen 5 idris, 30 constellation és 150-200 hornet... na erre nem számítanék...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • Mattyokar

    tag

    válasz Razzul #25239 üzenetére

    @ Menthirist: köszi szépen, nagyon hasznos kis videó.
    Amúgy nálam - még amikor high grafikai beállítással próbáltam is - az űrhajókból szinte semmi sem látszott, ha a célzókeret nem lett volna rajtuk, azt se tudtam volna, hogy ott vannak. Tehát a másik űrhajók grafikája nálam nem számít (Az űrállomás grafikája sem tűnt akkora was-ist-dasnak). Mondjuk felőlem minden más grafikája is lehet puritánabb, ha a beígért funkciók akár háromnegyede teljesülni fog :)
    Ha a többi hajó sérülési állapotára, helyzetére, fegyvereinek irányára, stb figyel oda, az meg profeszor- és netfüggő dolog.

    @ Razzul:
    Amit Menthirist linkelt be, abban beszél Chris arról, hogy lesz az 50-70 hajó, de azokon belül lehet rengeteg egyéb játékos.

    @ torz-on-borz:
    sejtésem szerint a gazdaság azért nem lesz magára hagyva, tuti lesz fejlesztői kontroll benne.

    ui: Húsvétkor vajon várható valami árkedvezmény ? Akkor vszeg befizetek. Főleg, ha előtte magamhoz veszek némi folyékony motivációt.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

Új hozzászólás Aktív témák