Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz mrfire #17869 üzenetére

    Namost szerinted a 300i-vel ebbe az irányba mozdultak el? :D

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • vaakuum

    addikt

    válasz mrfire #17869 üzenetére

    Abban hogy hornetet le lehet győzni aurorával is, azt azért szerintem erősen fenntartásokkal kell kezelni.
    Nyilván működik, ha az aurora a hajón elérhető maximális tűzetrőt tudja produkálni, és a hornetes meg éppen a setupban van elmerülve, meg a fegyverkiosztás konfigolja, miközben TS-en cseveg a többiekkel, és későn veszi észre, hogy elkezdték lőni, és egy ilyen késés után azzal is sok időt veszít, hogy ráforduljon a célra.

    PVP esetben én itt a dogfight rendszerben nem hiszek. Ugyanis az a légköri repüléshez van kitalálva, ahol azért kell menekülnöd, mert nem tudsz azonnal szembefordulnod az ellenfeleddel, és máshogy fizikailag képtelenség, mint egy marha nagy fordulóval visszakanyarodni mögé... és közben próbálod megtörni az ő lővonalát, hiszen néhány gépágyú-találat is végleges lehet. Itt viszont pajzsok vannak, és a hajók akár helyben is szembe tudnak fordulni, és miközben vissza lehet lőni, lehet oldalazgatni. Az Aurora meg akkorákat rángat, hogy ...
    Szerintem alapvetően a tűzerő és a pajzs lesz a döntő paraméter a pvp esetében, a hornet mindkettőben jóval erősebb. Az egyetlen kérdés, hogy lehet-e olyan fegyvereket pakolni egy Aurorára, amivel át lehet lőni a hornet pajzsát? Mert ha az aurora nem bírja tűzerővel-energiával-lőszerrel, akkor a fizika törvénye szerint nem lehet lelőni.
    BSGO-ban is bőven voltak ilyen esetek, amikor a célpont gyorsabban regenerálódott, mint ahogy a sebzést lehetett neki osztani.
    Nyilván minden azon múlik, hogyan balanszolják a hajókat. De ha az aurora teherautó, a hornet meg harci gép, akkor minimum csoda kell hozzá, hogy az aurora nyerjen.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák