Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz mrfire #17515 üzenetére

    Annyi legyen elég, hogy mivel a játékosok massziv isk (játékbeli pénz) lossokat szenvednek el, mivel ha kilőnek bukod a hajód, valamint millió módon veszik ki a zsebedből a pénzt, kb ott van egyedül rendesen működő gazdaság (nyilván infláció ott is van), aminek a modelljét az egyik leghíresebb izlandi közgazdász dolgozta ki. (kérdés, az utóbbi évek fényében mennyire menő izlandi közgazdásznak lenni :D) Az SC szvsz jóval kötöttebb lesz. Pl EVE-ben a T2-es anyagok gyártásához kellettek olyan alapanyagok, amik csak nullsec zónákban elérhetők. Nem játszom már évek óta, de amikor játszottam volt, hogy a teljes nyersanyaglelőhely egy szövetség kezén volt. ( = úgy határozták meg az árakat ahogy akarták) Korábban is írtam már, hogy a goon pl a meghirdetett több ezer fő részvételével zajló hisec minereket suicide gankelték hetekig, így borítva meg a nyersanyag árakat, vagy pl a drone régiók irányításával (ahol döbbenetes mennyiségű nyersanyag van) hogyan tudják manipulálni az érc vagy akár a havi "előfizetés" (plex) árakat is akár. Jó páran meggazdagodtak / gazdagodnak meg ezen IRL...

    Ehhez képest számtalanszor el lett már mondva, hogy az SC gazdasága nem lesz ennyire "vadnyugat". Ami szerintem nagyon jó.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák