Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #13480 üzenetére

    Megint csak, most. Mi lesz mire kijön? mi lesz a többi játékkal? Mi fog kelleni hogy kimaxolva lehessen ezt vagy az Elite-et OR-rel játszani... Mi lesz 1-3 év múlva, amikor kijönnek még betegebb grafikájú játékok? Mind csupa olyan kérdés, amire nem lehet most azt mondani, hogy igen, egy 290X elég lesz mindenre. Fél év múlva, amikorra várhatóan kijön az új generáció, már többet tudunk majd.

    @GypsFulvus2: ezért pletykák. nem tudhatjuk. Mondtam, ezekre különböző infók alapján következtetnek, pl egy-két kiszivárgott (persze lehet hogy fake) táblázat alapján, vagy hogy a tapeout-ok szerint 500 mm2 felett lesz a gpu mérete. De ettől még ugyanúgy pletykák. Ha kijött, meglátjuk. Elsőnek úgyis valami referencia hűtéses jön ki, aztán meg később a jobb, OEM gyártói hűtésesek. Sietni én sem sietek, gyűjtögetem a pénzt addig is, az időm nagyrészében úgyis League of Legends-et vagy divinity original sin-t tolok vagy pár indie játékot, vagy régi klasszikusokat (pl ff8, Master of orion 2, walking dead). Szóval kevés az olyan, ami miatt most azonnal kellene az erősebb kari, és a mostani is csak októberben lesz egy éves. köv év első feléig nem hinném hogy jön új generáció, tehát az még vagy 6-8 hónap alsóhangon.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák