Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Szőrös  #8051 üzenetére

    Én is valahogy így vagyok vele, fél négyig kódoltam, most meg alig látok, pedig munkába kell menni hogy még kódoljak :) Lesnik reakciója korrektnek tűnik, bár nem tudom mennyire kompromisszumos megoldás (mármint mivel nekünk még a látszatát is kerülni kell bárminemű nemi diszkriminációnak, fordítva kicsit máshogy van :) ). Mindenesetre amennyire beleolvastam a hsz-ekbe és véleményekbe is (bár gondolom többet kimoderálhattak mindkét oldalról), mindkét oldallal elszaladt a ló, oda-vissza mentek a jogos mellett az idióta hsz-ek is, aztán amikor egy hetes ban-ok lettek kiosztva hogy elejét vegyék az elharapózásnak (amit mint írtak, nem egyből a 2. lépcsővel kellett volna kezdenie a mod-nak, hanem csak az elsővel), a hölgy duzzogva írt egyet a blogjára. Arról nincs infó hogy a túloldalról hány embert bannoltak.

    Szóval amennyire látom, a hölgy topicja témája miatt is kissé felkorbácsolta az indulatokat, ment pár csúnya szó ide-oda, aztán a modik (nem a főmodik, hanem amennyire látom megbízottak) elküldtek mindenkit gondolkodni, csak hát nekik is eljárt a kezük, és nem 1 napos, hanem 1 hetes bant osztogattak.

    Ilyenek vannak :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák