Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Demertin #3965 üzenetére

    Szerintem ez nem feltétlen cáfolja, amit írtam, inkább csak azt erősíti meg, hogy az éves előfizetést a Spotify csak bizonyos körülmények esetén ajánlja fel.

    1. Saját korábbi éves előfizetésem úgy két hónapja járt le, lejárat előtt egy nappal simán elő tudtam fizetni újabb egy évre. Viszont ha most megnézem, akkor nekem sem enged újabb egy évre előfizetni, de egyelőre azt feltételezem, hogy kb. 9-10 hónap múlva ez a lehetőség ismét megjelenik.

    2. Kb. két hete fizettem elő egy másik accountra (nem én használom, ajándék), ott szintén választhattam volna az éves előfizetést, de maradtam a PayPal-os havinál (ha már megcsináltam vele a cirkuszt). Viszont ha most megnézem, már szintén nem választhatom az éves előfizetést, pedig két hete még megvolt.

    Fentiek alapján én azt feltételezem, hogy aktív (nem lejáró) előfizetés mellett a Spotify nem enged éves előfizetésre váltani. (A havi megújuló előfizetés nyilván előnyös neki, mert egy csomó olyan felhasználója is lehet, aki ténylegesen már nem használja a szolgáltatást, de még nem volt érkezése lemondani, mert lusta, hanyag, feledékeny, kómában van vagy meghalt.)

    Szerintem meg kellene próbálni előzőleg lemondani a szerződést, és úgy megnézni, hogy megjelenik-e az éves bankkártyás lehetőség a fizetési módok között. (Vagy regisztrálni egy free accountot, és ott kipróbálni, esetleg ha van itt valaki free account-tal, az eldönthetné a kérdést.) Sajnos azt sem tudom biztosan, hogy a családi csomag esetén vannak-e további megszorítások a fizetés módokra (nekem mindkét accountom egyéni.)

    [ Szerkesztve ]

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák