Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz bul07 #2623 üzenetére

    Erre nehéz bármit is írni, és tudom, hogy felesleges is, mert nem fogom megváltoztatni a véleményed... sajnos... :(
    Bár nem hiszem, hogy ez az élet neked annyira jó lenne, hiszen boldogtalan vagy, legalábbis egy boldog, elégedett ember nem ír ilyeneket.

    "Nem tervezek hosszú távra nyugdíjas nem leszek, és pár családtagon kívül az égvilágon senkit nem érdekkel hogy élek vagy halok, de ez így van mindenkivel(aki mást hisz az önámításba él), "
    A gyerekeidnek mindig szükségük lesz rád, és a párodnak is.
    Én szeretnék úgy élni, hogy ne legyek már 55 évesen másra utalva... Sokszor akik ilyen könnyelműen nyilatkoznak nem gondolnak bele abba, hogy mások életét is megnehezítik a későbbiekben a szomorú sorsukkal.

    "Jó lehetett mindig éhesen lefeküdni"
    Nem kell éhezni, az egészséges életmód nem erről szól...
    Feltételezem a korodból adódóan, és az életmódodat tekintve vannak már egészségügyi gondjaid...

    Én azt látom, hogy sok ismerős alig 30 és a féktelen evészet, és helytelen életmód miatt már most szenved. Magas vérnyomás, cukorbetegség, pajzsmirigy, gyomorfekély...stb... És fájdalmaik vannak nap, mint nap... gyógyszert szednek... így élni kínlódás. Sokuk még időben változtathatott volna, de nem akartak... Nincs akarat, nincs kitartás, a könnyebb út mindig jobb, én ezt látom sok esetben... :(

Új hozzászólás Aktív témák