Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz krizmo_ #2624 üzenetére

    " hogy mások életét is megnehezítik a későbbiekben a szomorú sorsukkal. "

    Azt hiszed bárkit is érdekkel ez, persze közvetlen családtagokon meg egy két "baráton" kívül
    Magasról sz@rnak rá

    Hány meg hány példa van erre
    Szagközépbe ősztájtársam meghalt autóbaleset utáni szövődménybe, megrepedt a mája és későn vették észre
    Temetés után egy héttel mintha misem történt volna úgy ment minden tovább, fél év múlva a nevére se emlékeztem mert a terem másik végébe ült más társaságba

    Bárki meghal a munkatársak, temetés után még párszor előkerül a neve hogy milyen hülye volt vagy hasonló és ennyi

    Aki nem felel sok száz ezer ember jólétéért, vagy tudós hogy bármit felfedezzen, azoknak az élete csak a közvetlen családnak számít ér valamit

    Mint ahogy én is meg te is lesz@rod hogy a törökök ebben az órában is több 10 kurdot bombáznak halálra közte gyerekeket is, és persze ők is magasan tojnak rá hogy itt hányan halnak meg autóbalesetben

    Nem tudom mivel foglalkozol de állítom hogy ha holnap hétfőn nem mennél be max addig lenne gondja a főnöknek míg fel nem vesz valakit, és annyi
    Ha tudós vagy akkor persze nem így van :)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák