Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok!

    Nem találtam fórumot ennek a tartalmas játéknak, ezért nyitnék neki egyet! Előre bocsátanám, hogy nem játszottam sem az első és sajnos sem a második részével, de azért hallottam róluk sok jót, főleg az első részéről ódákat zengtek. No akkor lássuk a medvét!

    No csak vicceltem!

    Spellforce III

    Trailer [link]

    Megjelenés dátuma: 2017. dec. 7.
    Fejlesztő: Grimlore Games , THQ Nordic
    Kiadó: THQ Nordic

    Megvásárolható pl. itt: [link]

    Rövid ismertető:

    A közel másfél évtizedes múltra visszatekintő széria legfrissebb tagja a Fantasy RPG és az RTS műfaját próbálja mesterien ötvözni több-kevesebb sikerrel. A történet tulajdonképpen előzménysztoriként szolgál a korábbi SpellForce részekhez. Eo világában játszódik kr.u. 518-ban, tehát igazi kora középkori környezetben, ezen belül is Nortanderben. Ott kapcsolódunk a történetbe, aholis Isamo Tahar egy lázadó mágus, a négy nemesi házzal karöltve megpróbálja átvenni a hatalmat.
    A lázadást leverik, de a háború elpusztítja az ország nagy részét és ha az mind nem lenne elég, a súlyosan sebesült királynő még kómába is esik, ezért átveszi a hatalmat a Lord Marshal aki kemény vonalas kormányzással próbálja visszaállítani a rendet a tartományban.
    Bár apád egyike volt a lázadó mágusoknak, te azért a királyi hadsereg katonájaként hűséges maradtál a királynőhöz. Kitart vajon a továbbiakban is a hűséged országod iránt?

    -RPG szerű karaktergenerálás és fejlődés fa - skillpontok szabad kiosztása.
    -Készülj a csatára: Gyűjtögess, építs és fejlessz; hozd létre a saját hadsereged a már megszokott RTS mechanizmusok segítségével.
    -Epikus sztori: 30+ órás kampány : Fejtsd meg Nortander minden titkát. Fedezd fel Eo világát, ebben a minden porcikájában élő-lélegző, csupa érdekes karakterrel teli világban, miközben egy szívszorító történet bontakozik ki előttünk.
    -A te döntésed, hogy melyik oldalra állsz: Három frakció – Elfek, Orkok és emberek.
    -Multiplayer: PvP és Domination mode vagy cooperative játék.

    Tesztek, értékelések:

    Playdome teszt
    Csonti gaming: [link]
    iPon cikk
    74-es metascore

    Nekem már jó pár órám benne van és eddig nagyon tetszik, csatlakozzatok ehhez a topickhoz és mondjátok el ti is a véleményeteket erről a játékról. Persze megbeszélhetjük itt a játékkal kapcsolatos problémákat is illetve az újdonságokról, tapasztalatokról is itt cseréljünk eszmét. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Még karácsony előtt kijött hozzá egy patch (már nem az első), ennek tartalma:
    SpellForce 3 Update 1.22
    Changelog

    BUG FIXES
    - Fixed "Ring of the Riches" not working under certain conditions
    - Fixed players being able to lock themselves out of a certain camp at Foot of Barga Gor
    - Fixed a dialogue issue that could prevent the player from completing Windwall Foothills
    - Fixed Orc AI buildings on skirmish map Scorching Canyon not being attackable
    - Fixed incorrect quest marker for Forgotten Knowledge quest
    - Fixed an artefact on Unknown Island
    - Fixed invisible dialogue responses in some dialogues

    GENERAL
    - Slight changes to Aonir's Blade Starting Resources
    - "Consumable" items are now split into more detailed categories depending on their functionality.

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Új patch! :C
    Tartalma:

    SpellForce 3 Update 1.23 - Bugfixes Balancing Updates

    Happy new year everybody! Of course we will continue to improve SpellForce 3 in 2018. We were working on some tougher problems but will soon have longer changelogs.

    Changelog
    9th January 2017
    BUG FIXES
    - Fixed "Riches of the all Father" quest trigger
    - Fixed a possible issue that would cause infinite/incorrect dialogue behaviour in the Old-Haalayash Bonus Mission
    - Fixed an issue that would not trigger a certain quest-dialogue on The Unknown Island in some occasions
    - Fixed an issue that would not finish "The Provisions"-Quest on Aonir's Blade
    - Fixed a potential issue that would not correctly trigger a cutscene on Aonir's Blade
    - Fixed an issue that would not allow players to start "The Mentalists"-Quest and finish "Unwavering Resolve"-Quest on Aonir's Blade.
    - Various fixes in companion-related dialogues
    - Various smaller visual fixes on some levels

    BALANCING
    - Campaign: Second orc mission greatly rebalanced on all difficulty settings
    - Campaign: First human mission rebalanced on all difficulty settings
    - Campaign: Some balancing changes for the first two rts missions with enemies on all difficulty settings
    - Campaign: Some encounters improved later in the game

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • adeva

    újonc

    válasz MrTwister #1 üzenetére

    Sziasztok!
    Egy hete töltöttem le a játékot, nagyon tetszik, csak az a bajom vele, hogy a harmadik szint (kastély) után, nem tudok tovább lépni, állandóan kilép a játék. Frankón betölt, de az új pálya már nem jelenik meg,
    Különben, én csak jót tudok mondani a sorozatról, végig nyomtam az előző 2 részt is.
    Üdv: adeva :O

Új hozzászólás Aktív témák