Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. GeNy@

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy X-Fi hangkari vásárlása előtt állok, de nem tudok dönteni. Amire kell: játék, zene (klasszikus is) és Film-film-film...(a hangokra elég kényes vagyok, szeretem a lágy tiszta mélyeket és a kristálytiszta hangzást) a 2 kiszemeltem az X-Fi Fatala1ty és az Elite Pro.
    a kettő között 20E különbség van, nemtom megéri e az Elite Pro, mivel tudhat többet és ha többet tud is...kihasználnám-e és hallanám-e?
    Cucc már van hozzá: egy Logitech Z-5500D THX

    Köszi előre is!

  • Dr. GeNy@

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy nagy döntés előtt állok!
    Eddig egy Audigy 4-es hangkarim volt p3-ban!!! és egy Genius HT3600-as rendszer..Tökéletesen megvoltam vele elégedve, míg tesómnak el nem adtam (szerelem volt első látásra nála, főleg mikor meghallgatta)
    A lényeg! Szeretnék beruházni egy X-Fi-ra és egy másik 5.1-re vagy 7.1-re (nem tom, sokkal jobb e mint az 5.1), melyik lenne jobb, ha vkinek van tapasztalata, írja meg...

    Zenére és főleg filmnézésre kell (5.1-es DvD-k)

    a hangkari: X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Professional Series
    vagy
    X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series
    vagy
    X-Fi Platinum
    (X-ram jól jön majd és a távirányító is kell, más különbség van közöttük???)

    a rendszer : Logitech Z5500 (tudom műanyag, de THX ??? :S )
    Creative Gigaworks s750 (Szintén THX) (kevés ember büszkélkedhet vele, nem tudok róla semmit)
    A jó öreg Genius HT5000 (mélynyomó 75W lett 45 helyett, sokan dícsérik és kb 2-t lehet venni belőle a többi árából, a kistestvér MÁR bizonyított ;) )
    Vajon mitől jobb a creative és logitech, h. THX-et kapott, mind2nél a satelitek MŰANYAGBÓL! :S

    Remélem tudtok segíteni nekem...(HA esetleg van miskolci vagy debreceni köztetek, akinek ilyen cucca van és szívesen megmutatná, azt örömmel ''olvasnám'') ;)
    Még1x köszi a segítséget és bocs a regényért...

  • Dr. GeNy@

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagy házimozi fan vagyok, egy X-Fi hangkari beszerzése előtt állok, eddig egy AU4-em volt, ami tökéletes volt/van, de meghallottam havernál az X-Fi Elit Pro-t éééééés háááát táááátott száj! (ugyanaz a hangfalszettünk van [Creative GigaWorks s750] )

    A kérdésem, mivel nem vagyok olyan full pénzes, mint haver, de szeretném a hasonló élményeket: Mi a különbség AMI HALLHATÓ is a 2 kártya között??? :F

    X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series VS X-Fi Elite Pro

    Az előlapi panel mindenképpen kell és a táviránytó is (szörnyű lusta ember vagyok :D )
    DE mi visz + 30-35E-t a két kártya között??? Végigolvastam már számtalan tesztet, EZ ezek szerint üzletpolitika lenne? Zenére és Mozizásra kell a kártya, zenét nem szerkesztek...

    A ''kissebbik'' testvér is produkálja azt a hangzásvilágot és részletességet, mint a BigBrother?
    Remélem tudtok segíteni és nem fogok vacilálni végre... :F :R

    Előre is köcce...

Új hozzászólás Aktív témák