Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fatal1tyUSER

    csendes tag

    válasz Loha #899 üzenetére

    Hát igen, ez a mód-kapcsolgatás kicsit bosszantó tud lenni sokszor annak aki zenét hallgat és játszik felváltva (mint én is).

    Folyton úgy van, hogy elindítom a játékot, aztán fél perc múlva leesik, hogy hoppá Entertainment módban vagyok, úgyhogy lépek is ki rögtön, hogy váltsam Gamé-ba. Hozzá kell szokni... Bár tényleg az lenne a jó megoldás, ha érzékelné a szoftver, hogyha elindul a játék, olyankor arra az időre átváltana. Akár úgy, hogy manuálisan adnánk meg a játék indítófájlját, és akkor aktivizálódna a Game mód. Végülis nem elképzelhetetlen... jó lenne, és bízom benne, hogy valamikor megvalósul ez a fejlesztés...

    Szerintem Game módban zenét hallgatni és filmezni élvezhetetlen. Viszont a játékokban meg sokkal sokkal jobb a hangzás ebben. Annyira mondjuk nem zavaró a kapcsolgatás, csak figyelni kell rá.

  • Raymond

    félisten

    válasz Loha #899 üzenetére

    ''Driveren kívül, az egyéb szoftvereket gyorsan elfelejtettem''

    Ha 5.1+ rendszered van erdemes meg a THX Console-al eljatszani es beallitani rendesen.

    ''Az üzemmód állítgatás sztem a vicc kategória,...''

    ja, mar regen kellett volna hogy legyen egy auto detector ami atallitja definalt exe inditasakor.

    ''Jó dolog a kártyán az előlapi kivezetés, kár hogy ha rádugom, akkor ugrik a mikrofon bemenet a kártya hátulján,...''

    Azert mert csak egy mikrofot kezel a kartya. ha az elolapit hasznalod akkor onnan megy.

    ''Crystalizer szintén vicc, de ez ugye nem ért meglepetésként... Gondolom a CMSS-3D sem egy nagy durranás... ''

    Crystalizer zene es szemelyes preferencia kerdese. Vannak szamok ahol jo, van ahol inkabb kikapcs. Viszont a CMSS az egyik legjobb funkcio amit a kartya nyujt jatekoknal ha fulest hasznalsz. Ezen kivul 2 hangszoronal is jo terhatast biztosit.

    ''FlexiJack is biztos jó dolog, ....''

    A Flexijack egy hulye otlet, kulon bemenetek kellettek volna. A szoftverben tudod egyebkent allitani.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák