Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz HSM #12271 üzenetére

    Én a Gamer Fatal1ty Pro-nál is határozottan jobbnak érzem a Zx-et, pedig az sem volt gyenge. Viszont mivel PC-hez kell vegyes használatra, így semmiképpen se lett volna jó 2 csatornás kártya, mert mozizás, játék és zenében is domborítania kell.
    Sony fejesemmel még nem próbáltam, a Logi G35-nek meg saját hardvere van ami 7.1-et szimulál...De a T7900 hangrendszerrel határozottan jobban szól, pedig ez messze van a high end cuccoktól.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • PrinceHerceg

    őstag

    válasz HSM #12271 üzenetére

    Szia!

    Egyrészről a Te Auzeneden sem épp gagyi G-Luxon + Jamifosok vannak, mint a régebbi Creative X-Fi karikon vigyorgók, hanem a Titán HD-hoz hasonló minőségűek. Nekem a kártyám (X-Fi Elite Pro) miután megműtötték, ég és föld lett a különbség hangtisztaság, térérzet ill részletesség terén term a jobb kondik, OPA, oszcillátor javára.

    Ergo kb Nálad is a jobb kondik és a DAC + OPA duó domborít olyan szépen, amit bevallásod szerint már Te is kihallasz... kérdem tehát h hol itt a misztérium?

    :K

  • Ramachandra

    tag

    válasz HSM #12271 üzenetére

    Az XtremeMusic kártya Cirrus Logic DAC-al van szerelve ami nem a leg letisztultabb hangú DAC. Dögös, jó 3D reprezentációval és nem túl érzékeny a felvételi minőségre, viszont 1 chip csinál mindent és ez nem a legjobb megoldás az áthallások miatt. Tisztaságban lehet észrevenni a különbséget főleg az XtremeMusic és a 4db DAC-al szerelt X-Fi Elite Pro között. A muting circuit is észrevehetően degradál az XtremeMusic-on.
    A te kártyádon AK4396 DAC-ok vannak ami elég kényes jószág a körítésre, lehet utálni és nagyon szeretni ettől függően. A közép tartományával határozottan remekel, semmin nem hallottam hozzá hasonlatos vokált eddig. A basszusa viszont nem szokott falat törni, és más DAC-hoz szokott fülnek tűnhet akár tolakodónak.
    Ami a kondenzátorait illeti, nem lehet tudni pontosan micsodák, lehetnek akár miniatűr audiograde széria a Nichicontól ami nem lenne furcsa az Auzentec-től. Ők eddig is próbáltak adni az ilyesmire, ha nem is mindig a leg okosabban. Nem biztos, hogy szilárd elektrolitosak csak mert nincs bevágás a tetejükön. A Titánium HD-n is így néznek ki és egyaltalan nem azok.

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे

Új hozzászólás Aktív témák