Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok

    Adott egy Auzen Prelude, amiből pár napja nem lehet hangot kicsalni. Pax drivert használok, ami eddig tök jól működött, de egyik napról a másikra bekussolt! A hangkari és a Z-5500 toslink kábellal van összekötve. Mikor bekapcsoltam a gépet, rá kb 10 másodpercre már ki kellett volna írnia a hangcucc vezérlőjének, hogy input: Digital, de most azt írja ki, hogy No Diigtal data. A hangcuccot leteszteltem a tv-vel, tök jól működött digitálisan, tehát nem ezzel van a hiba. Ezeket a hibaelhárításokat próbáltam:

    - Hangkari kivesz, leporol, majd slot kiportalanítása után karit visszarak
    - Win7 újratelepítése
    - Több PAX driver kipróbálása, (de elég keveset engedett feltelepíteni, pl Daniel K-t nem engedte)
    - BIOS frissítés, eggyel régebbi kipróbálása, beállítás(alaplapi letiltása, ahogy kell)
    - BIOS reset, alaplapi elem kivesz, visszarak
    - Másik slot kiőróbálása

    És az a durva, hogy az eszközkezelő látja a kártyát, sőt minden rendben van vele! Frissíteni se kell szerinte a driverét. Viszont ha a Creative auto update-t indítanám el, akkor kiírja, hogy: Creative Software AutoUpdate was unable to detect any Creative products attacted to your computer. Ami részben oké, ugyanis nem Creative termékről van szó, hanem Auzenről... Nade a PAX-szal települt ez az update baromság, basszus... :F

    Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baj?

    Szerk.: Analógon nem tudom használni, mert kb 7 méterre van a PC a Z-5500-tól, és sehol, de még ebayen se találtam ilyen hosszúságú, jó minőségű jack kábelt

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák