Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #620 üzenetére

    A JBL SB350 régóta foglalkoztat, de az állítás nem teljesen helytálló, ugyanis az Auchanban régóta 60 ezer a listaára, más kérdés, hogy legtöbb helyen már nincs és nem is lesz belőle. (ezen felül az edigitalon is 79 ezer pár hete)
    :R

    Tegnap majdnem lecsaptam rá, de aztán hirtelen ötlettől vezérelve maradtam az 5.1-nél és a Harman/Kardon kisdobozos 5.1-es szettjét hoztam haza. Még tesztelgetem, mert nem vagyok meggyőződve róla, hogy ki fogja elégíteni, amire gondoltam.
    Nem rossz a subja (és engem főleg az érdekelt a szettben), a membrán tényleg nagy, de elég hamar búgásra hajlamos, szóval abszolút nem érzem azokat a komoly mélyeket, amiket a 20"-ön felüli hangszóróval szerelt ládákban szoktam.

    Most tehát abban kérném a segítségeteket, hogy melyik szettben gondolkodjak, ha maradok a soundbaroknál, aminek tényleg átütő erejű subládája van?

    A JBL SB400-at nézegettem az MM-ben, talán már csak ott kapni. Annak elég komoly reflexládája van és maga a soundbar is tekintélyes méretű mondjuk a mellette lévő JBL SB 250 mellett.
    Vagy a Samsung valamelyik nagy modellje van még 130k körül.
    Ezen kívül ha nem tévedek talán nincs is igazán komoly és méretes subbal szerelt soundbar.
    100-130 ezer között hajlandó vagyok adni érte, ha tudtok, kérlek segítsetek!

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák