Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz trialboj #53223 üzenetére

    én is épp mostanában kezdtem újranézni, szintén amolyan 'kajáslós' sorozatnak, kb. hasonló vélaményen vagyok. igazából nekem onnantól lett elég gagyi(?) amikor feltűnnek a lányok (amy meg bernadett) főleg az elején, amilyen karaktert hoznak :W
    később, mikor már házasság, gyerek, na onnan meg aztán teljesen átmegy jóbarátokba, vagy fene tudja milyen szappanoperába, tényleg kár érte, de hát amerikában megkajálták, folytatni kellett.......

    mondom ezt úgy, hogy még mindig a kedvencek között van, de csak az első 4-5 évad miatt.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz trialboj #53223 üzenetére

    :D
    Kb. 10-11. évadig bírom, aztán teljesen közömbös lesz. Egy fentről lefelé szálló ívet rajzol a sori nálam. (Az elején, míg "geek-normális" viszonyban ülnek a poénok, addig jól működik, aztán lassan átmegy standard kapcsolati "vígdrámába", végül csak a női nyomásra terelgetett "uncsiboyok" maradnak... teljesen leül, és "unalmasan - nem poénosan - önismétlővé" válik.)

    Más:
    The Last Kingdom S01-02
    Szappanopera. :(
    Az első évad szórakoztató, de már hamar látszik, hogy túl nagy léptékben rohan át a korszakon a sztori. A másik fő bajom a főhős: egy "Jon Snow light", aki még "annál is kevesebbet tud" ;] Egy barom. A legtöbb konfliktusát a hülyesége okozza.
    A második évad már nettó Barátok közt a forgatókönyv/izgalmas fordulatok terén.

    Sajnálom, mert nagyon vonz e korszak és vidék, de ez így nem nekem való. Mondjuk, a Vikingeknél jobban bejött: az meg túl lassú, uncsi volt. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák