Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #29902 üzenetére

    Valahogyan csak meggyőzött, ha még nézem. Viszont el is kalandozok közben, és pont ezek miatt a bosszantó dolgok miatt. A sztori érdekel és valóban érdekes és vannak nagyon jó részek, de sajnos nagyon hullámzó a teljesítmény. Jobb sajnos nincs, hiába van a listán pár. Félek néhány közülük még ennyire sem jó, illetve annyira frissek a spoilerek, hogy kell pár hét, hogy felejtsek.

    (#29903) HáGé Caviezel nálam már nem pozitívum. Mik azok az apró dolgok, amikkel foglalkozott? Ide illene John Wick is, ezért mondtam nemrég, hogy ugyanaz a viselkedés. :)
    Az az akciós jelenet azt hiszem akkor volt, amikor egy hotelben ragadtak és ki kellett törniük onnan? Nem emlékszem már pontosan. Folyton elkalandozok közben. Ha már idáig eljutottam nem adom fel. Legalábbis nem leng olyan vészesen a kasza, hogy használjam is. Legfeljebb befogom a számat és nem picsogok, hogy mennyire nem jó, csak gondoltam megkérdezem, hogy mire számítsak. :)

    (#29904) gyurkikrisz Köszi a válaszokat. Nem emlékszem ki volt az pontosan, csak egyszer láttam még kék színt.
    Nem azon vagyok, hogy kiszúrjak ilyen dolgokat, egyszerűen annyira szembetűnőek, hogy azok már zavaróak. Nem voltatok még így egy sorozattal/filmmel sem? Még a nagyon jó sorozatoknak is vannak hibáik, de itt egyenesen halmozzák őket. Éppen ezért sem hagytam még abba, mert néha fogom a fejem, néha meg részeken keresztül izgulok. Nyilván ennek egy része szubjektív dolog, de sajnos a nagyon buta dolgokat nem tudom élvezni maradéktalanul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák