Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ladybug #1054 üzenetére

    láttam :) annyira nem tetszett, mint ez a sorozat... a twilight szerintem egy romantikus vámpírmese... se nem több, se nem kevesebb...

    ez a sorozat azért tetszik, mert régen jó sokat vampire-öztünk és csomó képesség előkerült, ami feldobja és nosztalgiahangulatot ébreszt bennem... :) pl. damon-nak őserő, gyorsaság, szívósság, fátyol(?) meg bestia (meg mellé kis telepátia a ghoul-jával...) :) pillanatok alatt össze lehetne dobni belőle egy karaktert...

    másik dolog, ami miatt tetszik, hogy a 2 fő karakter hasonlóan elkülönül egymástól, mint mondjuk lestat és louis, az interjú a vámpírral-ban... az egyikük az "emberi vámpír", a másik pedig az élvezethajhász, aki nem ismer törvényt... kell is az érzelgős karakter, mert még pl. anno dracula sem vesztett el mindent az eredeti önmagából többszáz év alatt sem... ez is helyben van...

    ami viszont nem tetszik: a gyűrűvel megoldották, hogy ne ártson nekik a fény... ez elég hülyén jött ki tényleg... meg itt-ott azért elég kiszámítható a sorozat... de meg is lepett már pár ponton, tehát eddig nem csalódtam benne... tegnap 5részt lenyomtam... ma szerintem folytatom...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák