Új hozzászólás Aktív témák

  • Tasunkó

    senior tag

    válasz Bad Pritt #65992 üzenetére

    Mert bölcs. Galadriel bölcs azért tud egyszer ilyen, máskor olyan lenni. Inkonzisztens igen eléggé találó kifejezés, felületesen van megírva, illetve a többi is, viszont a vívódást ha nem jól ábrázolják szóval abból nagy adag unalom is lehet, nem akarják húzni az időt, nyilvánvaló volt hogy Aragornból úgyis Aragorn lesz, minek terheljék a nézőt, azzal hogy kovács lesz belőle, bár ha jól csinálják tartogathatott volna meglepetéseket, annyira azért nem bíztam bennük, hogy ne legyek hálás amikor 10 másodperc alatt elintézték.
    Szívesebben láttam volna egy olyan sztorit ahol az egyik szál előbbre tart mint a másik, valami metroidvania stílusban ahol, csak onnatól lesz izgalmas egy szereplő hogy a másik már kinyitott egy kaput, és az adott szereplő szálát vívódásait akkor már érdekesebb lesz figyelni akár még ha időben le is van maradva, illetve meglephettek volna sztorivezetés-ötletekkel, ez hogy piramisszerűen építik egyszerre a karaktereket magával hozza azt hogy mindenkit az első részekben csak építgetnek és az unalmas, gyakran ezért csapták össze ilyen hirtelen döntésekbe, illetve Galadrielnek az összes szereplőhöz kell alkalmazkodni, ettől is olyan amilyen, meg ugye a rengeteg szuperképessége ami van...A karakterek bemutatkozását összecsapták, talán később rakodik rájuk valami jellemféleség amit be lehet azonosítani(Nekem anno a Trónok harca is csupa klisével indult, ha a gyereket a második részben ki nem lökik az ablakon nem tudom néztem volna-e).
    Voltaképpen amiért mindannyian útnak indultak, annak az indítékait legjobb elfelejteni, remélem amikor úton lesznek már összeszedettebben lekommunikálják.

    Kérek egy számot a jútútú

Új hozzászólás Aktív témák