Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz Dr.Zoo #13050 üzenetére

    Hát én tökre benne lennék :-)
    Ha jól látom, megy Újpestről busz felétek. Vinnék pár palack Primátort :-)
    Van három rekesz üvegem; ebből kettőt elvinnék, ha gondolod és akkor belőhetnénk 20 literre a cumót. Jó lenne azért szakértő is, én évekkel ezelőtt elolvastam a Vogel-féle könyvet, de ideje lenne felfrissítenem a tudásom. A srác, aki ezt a blogot viszi, régebben (lehet, most is, csak én már nem olvasom :-) sokat írt az Indexes Sörfőzős topicba; az ő blogja is jó iránymutatást adhat. Szerintem elsőre (ez olyan előremutatóan hangzik :-)) valami egyszerű recept kellene, amit mindannyian szívesen innánk. Egy jó ipa 6-8 közötti alkohollal szerintem jó lenne, kétféle maláta és kétféle komló, egy amerikai felsőélesztővel. Persze a technológia lenne a lényeg, a recept mindig hamarább megvan :-)) Volt a '90-es évek elején egy punk/hc bandánk (ill. több is, de akkor szinte hetente alakultak (át) zenekarok) és az énekesünk tök jól rajzolt, már vagy 5 lemeznyi külső-belső borító megvolt, amikor még csak elkezdtük megismerni a hangszereket :-)))
    Na de majd az is jön magától, csak egy kicsit ki kell kupálni magunkat. Mondjuk én egy brutkó dipában vagy risben is benne volnék, hadd szóljon, mondjuk ez utóbbinak kellene akár egy év is, mire kikerekedne rendesen. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák