Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ssolitude

    őstag

    válasz ssolitude #836 üzenetére

    Save ass=Mentsd a seggem! :))
    Ugyebár a Configure megnyitásakor a kodek saját felülete látszik ( a Vegasban is,meg mindenhol),itt van néhány beállítás:Quality,Bitrate meg most fejből nem tudom még mi.Na azokkal kell kikísérletezni a még megfelelő minőségű de már kisebb méretű fájl eléréséhez vezető beállításokat.
    Az xvid-nél konfigurálásánál elő lehet hívni egy csúszkát, ahol láthatod a bitrátát,illetve egy arányszámot a minőséghez.Itt értelemszerűen az 1.00 a legjobb minőség.A video jellegétől is függ, de 4.00-tól akár 8.00-ig is viheted a csuszkát,így már elég kis méretet készít.
    Saját tapasztalat,illetve ahogy én csináltam: készítettem egy kis mpeget(mondjuk 1 perc) vagy kivágtam egy aviból szintén egy egyperces jelenetet,és többféle kodekkel többféle beállítással tömörítgettem.Amelyik a legmegfelelőbb az a nyerő.pár perc alatt kiderül,mit érdemes használni.Innentől meg már úgy hívják, hogy rutin.

    ''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Új hozzászólás Aktív témák